PROMOCJA STRON - REKLAMA internetowa RADOM Agencja Reklamowa Pozycjonowanie AAC

  • Mamy przystępne ceny na promowanie i pozycjonowanie tworzenie stron, sprawdź nasz cennik usług.

  • Razem wypracujemy wysokie pozycje w internecie i sukces Twojej firmy

  • Wypromowanie strony nie jest drogie, typowy koszt to 1000zł jednorazowo bez umowy.

  • Specjalizujemy się w promocji małych i średnich firm usługowych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

PROMOCJA STRON

Na czym to polega


Każda nowoczesna firma, która chce odnieść sukces na rynku, powinna posiadać stronę, strony WWW, nawet jeśli zajmuje się działalnością, która nie jest bezpośrednio związana z internetem. Jednakże samo posiadanie strony to nie wszystko, jeśli odpowiednio o to nie zadbamy, nikt naszej strony nie znajdzie w internecie. Możemy umieścić adres naszej internetowej wizytówki na fakturach, na normalnych wizytówkach, na szyldzie, gadżetach reklamowych, ale oczywiste jest że taka reklama trafi i zainteresuje tylko niewielką grupę osób, które pierwszy kontakt z naszą firmą, mają już za sobą. Aby mógł znaleźć nas internauta, który po prostu przegląda internet, lub szuka nie konkretnie nas, ale kogokolwiek mającego do zaoferowania to co my też mamy, musimy zadbać, by to właśnie nasza strona pojawiała się przed innymi, możliwie jak najwyżej, w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej, takiej jak Google, Yahoo czy Bing, i to na różnych polach wyszukiwania, także w grafice, wideo i na mapach. Często można się spotkać z takim określeniem jak „reklama w Google” nieuczciwie nadużywanym przez wydzwaniających do nas konsultantów, pragnących za wszelką cenę coś nam sprzedać, np. usługi reklamowe, reklamowanie w sieci i „reklamę w wyszukiwarce google” właśnie, nie wyjaśniających, że nie ma czegoś takiego jak reklama w google, że za pojawianie się naszej właśnie strony, naszej firmy wyżej niż innych w wyniku wyszukiwania wyszukiwarek, nie można wykupić, czy zapłacić. Co prawda można opłacić tzw. Linki sponsorowane (Reklamy), by krótka notka z linkiem pojawiła się z prawej strony normalnych wyników wyszukiwania, lub w jeszcze bardziej ograniczonym zakresie nad nimi, dzięki czemu będziemy niby pojawiać się na pierwszej stronie google, ale nie będzie to w polu wyszukiwania, i nie będzie to trwałe. Aby naprawdę być wysoko, wyżej niż inni, najlepiej na pierwszej stronie, trzeba przejść cały proces (optymalizacja promowanie pozycjonowanie), od zmiany niewidocznych parametrów naszej witryny, dodaniu brakujących meta tagów (projektanci nagminnie o nich zapominają), na pozycjonowaniu strony kończąc. Interaktywna Agencja Reklamowa AAC, dokładnie tym się zajmuje. Usługi te możecie zamówić właśnie u nas. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Chociaż najważniejszym elementem promocji naszej strony w internecie, jest zadbanie o to, by wyszukiwarki internetowe dobrze ją rozpoznawały, często odwiedzały i umieszczały wysoko w swoich wynikach wyszukiwania, to ważne jest też, by elementy naszej strony, lub traktujące o naszej stronie i nas samych, pojawiały się także w innych miejscach. Bardzo ważna jest tu reklama, lub po prostu wpisy mówiące o nas, na portalach społecznościowych, najważniejszym jest tu Facebook, Nasza Klasa, Twitter, MySpace, LinkedIn. Popularny ostatnio email marketing, to także dobra sprawa, ale trzeba zachować tu dużą ostrożność i umiar, bo ogromna ilość wysyłanych w ten sposób maili w Polsce, może być uznana jako spam, który jest w naszym kraju prawnie zabroniony. Naszym zdnaiem jeśli z niego korzystać, to tylko jako uzupełnienie innych działań reklamowych. Dobrze jeśli nasze firmowe zdjęcia, pojawiają się w polu wyszukiwania grafika wyszukiwarki, jeszcze lepiej, gdy te zdjęcia opatrzone są choćby nazwą firmy i numerem telefonu, najlepiej byłoby po prostu przygotować takie zdjęcia w formie ulotek reklamowych, i spowodować, by w grafikach się pojawiały. To samo z polem wyszukiwania wideo, krótki filmik reklamowy nie jest drogi, za to mocno polepszy postrzeganie firmy przez wyszukiwarkę, która pomyśli tak..." o tej firmie to tylko piszą, a o tej drugiej to jeszcze zamieszczają zdjęcia i puszczają filmy.. no to ta druga jest bardziej wartościowa od tej pierwszej, więc trzeba umieścić ją wyżej w wynikach wyszukiwania!". Pamiętajmy też o bardzo ważnym polu wyszukiwania "mapy" w wyszukiwarce google, w tym polu wyszukiwania, wcale nie musisz wpisywać po prostu nazwy miasta! Możesz wręcz wpisać po prostu usługę której szukasz, by znaleźć te usługi w całej Polsce, lub uściślić, dopisując za nazwą usługi, nazwę miasta i/lub ulicy. Nawet jeśli mało ludzi odwiedza inne pola wyszukiwania niż to tradycyjne tekstowe, (to w tym wszystkim chodzi o to, by klient gdzie się nie obejrzał, gdzie nie kliknął, to musiał się na nas natknąć, dotknąć, może potknąć o nas, a jak już się potknie, to może się nami zainteresuje?
My dobrze wiemy jak tego dokonać, zapraszamy do współpracy!


FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Definicje

Marketing
Po pojęciem marketingu, rozumie się naukę i sztukę badania, tworzenia i oferowania z zyskiem produktów posiadających wartość dla klienta w celu zaspokojenia potrzeb rynku docelowego. Marketing określa, które segmenty rynku, przedsiębiorstwo może najlepiej zaspokoić oraz projektuje i promuje produkty i usługi.

Marketing Mix
Główną zasadą postępowania marketingowego jest oddziaływanie na konkretny rynek nie poszczególnymi instrumentami, lecz odpowiednio ukształtowaną ich kompozycją aby dzięki stosowanym narzędziom wywołać zjawisko synergii. Zjawisko to powoduje, że efekt końcowy łącznego działania kompozycji marketingowej jest większy niż suma efektów jaką można uzyskać w wyniku niezależnego stosowania poszczególnych instrumentów. Marketing-mix to kompozycja o hierarchicznej strukturze złożona z:

1. produktu,
2. ceny,
3. dystrybucji,
4. promocji.

Reklama
Pod pojęciem reklamy rozumie się informację połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma ona na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowania marki).


Promocja
Pod pojęciem promocji rozumie się różne środki taktyczne i strategiczne mające na celu bezpośrednie i pośrednie umacnianie na rynku pozycji przedsiębiorstwa, oferowanych przez niego produktów oraz aktywizacji jego sprzedaży.


Public relations
Za public relations uważa się świadome, zaplanowane i długofalowe pielęgnowanie stosunków jakiejkolwiek organizacji lub pojedynczej osoby, z jej bliższym i dalszym otoczeniem, które głównie za pośrednictwem systemu informatycznego oraz zwrotnego odbierania sygnałów od otoczenia ma doprowadzić do wzbudzenia zainteresowania, pozytywnego nastawienia i zaufania tego otoczenia do danej organizacji / podmiotu.


REKLAMA

To jest miejsce na Twoją REKLAMĘ! Cena już od 30zł miesięcznie!

 
 
Skontaktuj się z nami

Tel: 729 117 646
Tel: 48 627 11 91
Fax: 48 377 31 22
Email: aac@op.pl
GG: 4032256

Follow Us
Zapisz się

Podaj adres e-mail aby otrzymać więcej informacji tą drogą


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego