CENNIK - REKLAMA internetowa RADOM Agencja Reklamowa Pozycjonowanie AAC

  • Mamy przystępne ceny na promowanie i pozycjonowanie tworzenie stron, sprawdź nasz cennik usług.

  • Razem wypracujemy wysokie pozycje w internecie i sukces Twojej firmy

  • Wypromowanie strony nie jest drogie, typowy koszt to 1000zł jednorazowo bez umowy.

  • Specjalizujemy się w promocji małych i średnich firm usługowych

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

CENNIK

Cennik naszych usług
Podane ceny dotyczą bardzo ogólnie określonych usług, w praktyce mamy do czynienia z tak dużą różnorodnością potrzeb, że prawie zawsze dokładna cena musi być określona indywidualnie, jednak te podane tutaj, mogą posłużyć jako dobry przykład.

cena

usługa

 

PROMOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

799zł+VAT

poziom standard (3mies. pracy efekt nie znika po zakończeniu, zainstalowanie statystyk odwiedzin, monitorowanie wyników)

1999zł+VAT

poziom maksimum (6mies. pracy efekt nie znika po zakończeniu, zaistalowanie statystyk, monitorowanie wyników i raporty)

499zł+VAT

poziom minimum (1,5mies. pracy podstawowe promowanie, bez statystyk, ale z raoprtami wyników promowania)

 

REKLAMA W LINKACH SPONSOOROWANYCH GOOGLE ADWORDS

999zł+VAT

3mies. promocji, można rozpocząć w każdej chwili, efekty natychmiast, na dowolną ilość słów, około 10kliknięć dziennie, niestety znika natychmiast po zakończeniu

 

TWORZENIE (PROJEKT) STRONY INTERNETOWEJ

999zł+VAT

prosta strona (typowa) 3 zakładki Witamy, Oferta, Kontakt; jeden formularz (np. kontaktu lub zamówienia) kilka zdjęć

1999zł+VAT

większa strona (w stosunku do prostej) dwa formularze, kilkanaście zdjęć więcej zakładek

499zł+VAT

prosta strona (typowa) 3 zakładki Witamy, Oferta, Kontakt; jeden formularz (np. kontaktu lub zamówienia) kilka zdjęć

50zł+VAT

godz. pracy informatyka/webmastera w celu naniesienia zmian (drobne zmiany bezpłatnie)

 

ZDJĘCIA REKLAMOWE

199zł+VAT

pakiet 3zdjęcia - przeróbka kilku zdjęć klienta, dodanie logo napisów, tekstu reklamowego, umieszczenie w google grafika

 

FILMIKI REKLAMOWE

399zł+VAT

60sekund, przeróbka filmiku dostarczonego przez klienta, dodanie logo napisów, tekstów reklamowych, muzyki, głosu lektora, lub wykonanie filmu-pokazu slajdów ze zdjęć frimowych, z napisami, muzyką, głosem lektora

Promowanie strony internetowej, oraz reklama w Google Adwords, to dość stałe elementy, dlatego ich cena też jest raczej stała, niezależna od rodzaju firmy, która che tę formę promocji u nas wykupić. Inaczej w przypadku zlecenia reklamy wideo lub graficznej, co mocno zależy od stopnia trudności, ilości dostarczonych danych, bo w bardzo wielu wypadkach musimy sami wymyślać treści, które chciałby klent swoim kontrahentom przekazać (ma je w głowie, a nie potrafi przeleać na papier), zależy od tego czy dostarczone materiały są w postaci cyfrowej, czy sami musimy papierowe dokumenty przepisywać i skanować, w końcu czy sami musimy wykonać zdjęcia lub filmy, u klienta. Jeśli klient zleca zaprojektowanie strony wwww, to także cena mocno zależy od wielu czynników, bo nie ma dwóch takich samych stron. Tylko w przypadku najprostszych stron cena jest dość stała i oscyluje w okolicy 500zł brutto (trzeba doliczyć jeszcze wnoszoną raz do roku opłatę za utrzymanie adresu strony (domeny) i utrzymania na serwerze (hostingu) od 150-250zł brutto.

Sama p
romocja strony to ożony proces, i raczej niemożliwe jest przedstawienie punkt po punkcie dokładnego rozliczenia za co płacimy i ile to kosztuje w cenniku. Można przyjąć, że jest to po prostu 20godz naszej pracy w przypadku pakietu standard, i odpowiednio 10 przy minimum, 40 przy maksimum. Nie jest to opłata za efekt, jak często  reklamują się firmy pozycjonerskie, tylko za pracę, bo często okazuje się że efekt można osiągnąć minimalnym nakładem pracy, (choć czasem wręcz przeciwnie). Praca skutkuje dobrymi pozycjami strony na bardzo wiele różnych słów, a nie tylko na ściśle określone jak w typowym pozycjonowaniu.

Różnice pozycjonowania i promowania

Etapy pracy

Różnica pomiędzy typowym pozycjonowaniem, a tym oferowanym przez nas, który nazywamy promowaniem, polega na innym podejściu do zagadnienia, który jednak wymaga większego zaufania ze strony zleceniodawcy do wykonującego promowanie, bo trudno, w sposób jednoznaczny przedstawić wyliczenie co się zrobiło. Nie jest to zapłata za efekty pozycjonowania, tylko za pracę w nie włożoną. Główna różnica jest taka, że przy typowym pozycjonowaniu, efekt dobrej pozycji strony, trwa tak długo jak długo pozycjoner utrzymuje tzw. zaplecze, które oczywiście służy mu do wypychania tylko tych stron, których właściciele mu płacą - mija okres umowy, mija sens ekonomiczny utrzymywania zaplecza. Poza tym pozycjonowanie wypycha wyłącznie słowa za które płacimy, już nawet zamiana kolejności słów daje zupełnie inny efekt, a przecież klienci potrafią wymyślać najróżniejsze rzeczy (słowa) przy szukaniu w wyszukiwarce, często używając zupełnie innych zwrotów, niż to robi osoba z branży, np. właściciel strony. Przy takim założeniu, okazuje się że typowe pozycjonowanie, które jest tylko na kilka słów (ze względów ekonomicznych na kilka, bo pozycjonowanie na kilkanaście bądź kilkadziesiąt słów, musiałoby kosztować tak z kilkanaście tys. zł), zupełnie nie sprawdza się tak jak nasze promowanie, które daje efekt, choć często trochę mniejszy niż w pozycjonowaniu, za to na olbrzymią ilość słów, jest sporo tańsze, a dobra pozycja uzyskana dzięki niemu utrzymuje się długo po okresie promowania, często całe lata.

Prace te to: sprawdzenie obecnej pozycji strony w wyszukiwarkach, sprawdzenie merytorycznej zawartości i porównanie jej z tytułem, opisem i słowami kluczowymi strony, wprowadzenie poprawek do nich, jeśli trzeba poprawienie samej treści, zainstalowanie statystyk odwiedzin strony, czyli czegoś na kształt monitoringu strony, dzięki czemu wiadomo będzie, ilu internautów każdego dnia odwiedza stronę, jakie podstrony, z jakich miejscowości są odwiedziny, jaka jest tendencja zmian w zwuiązku z tymi wizytami, i wielu innych parametrów. . Później następuje właściwa praca polegająca na przygotowaniu kilkunastu zróżnicowanych opisów działalności firmy, tym samym opisów strony, zaproponowaniu bardziej pasujących słów i fraz kluczowych na wpisanie których w wyszukiwarkę strona powinna pojawiać się na dobrej pozycji w wynikach wyszukiwania, oraz na zdobywaniu linków prowadzących do naszej strony.
Poziom maksimum różni się od poziomu standardowego czasem prowadzenia pracy (czyli też ilością pracy x2) z 3 do 6 miesięcy, zaś poziom minimalny to 1,5 (półtora) miesiąca pracy i nie obejmuje przy tym zainstalowania statystyk (monitoringu) strony oraz wprowadzenia zmian w kodzie strony. 
 
 
Skontaktuj się z nami

Tel: 729 117 646
Tel: 48 627 11 91
Fax: 48 377 31 22
Email: aac@op.pl
GG: 4032256

Follow Us
Zapisz się

Podaj adres e-mail aby otrzymać więcej informacji tą drogą


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego